Pozlotowo i pokonkursowo

Wrażeń na zlocie było tyle, że nie wiem, czy do dziś po nim ochłonęłam – nie miałam czasu nawet pomyśleć spokojnie, dlatego przepraszam jeśli wielu z Was nie przywitałam, nie rozpoznałam i nie zamieniłam chociaż paru słów z tymi, z którymi się już znamy osobiście.

Na pewno dużo się nauczyłam (bo pierwszy raz uczestniczyliśmy w zlocie jako wystawca, a nie tylko uczestnik) i mam nadzieję, że na kolejnym Zlocie, niekoniecznie dopiero warszawskim za rok, będzie jeszcze lepiej. Niestety nie na wszystko mamy wpływ i wiem, że niektórym ciężko było nas znaleźć, trochę nas zaskoczyło to rozbicie na małe salki, ale i tak mieliśmy całą masę pozytywnych wrażeń.

Dziękuję bardzo Monice i Agacie za pomoc i dotrzymywanie towarzystwa, nie wiem jakbym sobie poradziła bez Was :)

Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas ilość prac zgłoszona na nasz konkurs – wszystkim bez wyjątku za uczestnictwo baaaardzo dziękujemy (niestety nie zrobiłam zdjęć, kajam się i przepraszam, ale był taki młyn ciągle… jeśli ktoś dysponuje i zgadza się na publikację na naszym blogu, to będę bardzo wdzięczna za podesłanie fotek na maila (sklep@galeria-rae.pl) – zamieścimy :) ).
Wybór 1 miejsca na pewno byłby niesamowicie trudny, ale kiedy zobaczyłam pracę Moriony… zawładnęła mną całkowicie! Zobaczcie, czyż nie jest cudna?

(Zdjęć jest masa, ale tak mi się podoba, że nie mogłam się zdecydować tylko na parę – za udostępnienie fotek bardzo dziękuję autorce)

Zdecydowanie zasłużone pierwsze miejsce, prawda? :)

Tytułem informacji jeszcze na koniec – stemple już wróciły na półki :)

A zamówienie z numerem 100 już powędrowało (przedwczoraj ściśle rzecz biorąc) do Ostródy – mam nadzieję, że dotrze jutro, a z papierków już wkrótce powstaną wspaniałe prace.

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacje, inspiracje, konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Pozlotowo i pokonkursowo

 1. Monia pisze:

  Wszystkie prace były prześliczne, ale ten albumik zdecydowanie najwspanialszy :) Cieszę, że się mogłam go obejrzeć na żywo :)
  Gratuluję Moriony :)

 2. Moriony pisze:

  Ja się bardzo cieszę z wygranej :D bardzo bardzo. Paka papierów w ramach nagrody już leżakuje sobie na półce i czeka na kolejne albumiki :D Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

 3. IWA pisze:

  Faktycznie świetny album!