Poszukiwania zakończone

Bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, niesamowitą radość sprawiła nam zarówno ich ilość jak i jakość prac na Waszych blogach. Tym niemniej wszystkich do DT przyjąć nie możemy, niestety. Wybór był naprawdę trudny, ale nie zawsze przecież może być łatwo :)

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam jedną z naszych nowych projektantek – chociaż myślę, że większość z Was ją zna, a jeśli nie, to lećcie szybko na jej bloga, bo naprawdę warto!

W sieci znana jestem jako Moriony, tak na prawdę nazywam się Anna Komenda.

Jestem matką dziecku, żoną mężowi i pańcią psowi czyli generalnie rzecz ujmując „kurą domową”. Wykształcenie mam całkiem egzotyczne i zupełnie niezwiązane z moimi aktualnymi pasjami, gdyż jestem geologiem :) Obecnie bardziej od grzebania w ziemi pasjonuje mnie grzebanie w papierach i przydasiach :) Swojemu hobby poświęcam wszystkie wolne chwile. Do niedawna mój styl mogłabym określić jako bardzo kolorowy i radosny, ale ostatnio eksperymentuję również z vintage i grunge. Niemniej jednak dobrze się czuję kiedy w mojej pracy można naliczyć co najmniej 8 kolorów :) Większość popularnych form skrapowych nie jest mi obca, ale najbardziej lubię robić albumy z moimi rodzinnymi zdjęciami. Skrapuję już ponad 2,5 roku i przez ten czas zdażyłam się wiele nauczyć, co można sprawdzić oglądając moje pierwsze prace :D Wiem, ze przede mną jeszcze długa droga ale to właśnie uwielbiam w scrapbookingu. Jest to hobby nieskończone, zawsze można odkrywać coś nowego, sprawdzić się w innym stylu, dodatkach. Nie pozwala spocząć na laurach. To moja umysłowa gimnastyka po dniu pełnym „Świnki Peppy” i kucyków Pony :)

Osobiście uwielbiam prace Ani, są niesamowicie kolorowe, ale jednocześnie spójne, harmonijne, idealnie dopasowane :)

Na przykład jeden z ostatnich albumów:


Cudny, prawda?


Ale potrafi też robić prace w zupełnie innym stylu:

Jestem przekonana, że będzie nam się dobrze współpracowało, a dla Was prace Ani będą niesamowitą inspiracją :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacje, Moriony. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Poszukiwania zakończone

 1. Monia pisze:

  Witaj Aniu :) Wspaniale, że do nas dołączyłaś :)

 2. Grejsi pisze:

  Gratulacje! Uwielbiam prace Moriony i jestem stałym gościem na jej blogu. Cieszę się, że będzie nas inspirować i w tym miejscu :) Wszystkiego dobrego!

 3. Art Is pisze:

  Gratulacje! Wspaniałe prace ! Ja po raz pierwszy podziwiam, więc pędzę na bloga Moriony po więcej :) Dodam go do moich inspiracji, może pomoże mi to odważyć się i łączyć więcej kolorów niż 4 :) )

 4. Moriony pisze:

  I ja się cieszę ogromnie :) Mam nadzieje, że sprostam zadaniu :)

 5. Hogata pisze:

  Oj tak, prace Moriony są świetne :) Gratulacje!

 6. Gosienkah pisze:

  super! Gratuluję!

 7. Asia pisze:

  Piękne prace takie radosne :) Już pędzę na bloga poznać bliżeja :) Gratuluję :)