Tytułem powitania

Dziś przestawiamy naszą kolejną projektantkę – Mrouh :) Jej bloga możecie znaleźć pod adresem manualnik.blogspot.com, zajrzyjcie koniecznie :)

Sama pisze o sobie tak:

Witam:-) w blogosferze znana jestem od 2 lat jako Mrouh. Zawsze lubiłam zmieniać otoczenie, oswajać je, upiększać po swojemu. Bawiłam się decoupage’em, biżuterią z koralików, malowaniem na szkle, aż przyszła pora na prace z papierem i założenie bloga. Jeśli chodzi o styl, to trudno mi go określić. Jedyne, o co dbam w tej kwestii, to to, żeby był „mój”. Lubię ciekawe rozwiązania konstrukcyjne, „dziwne” i recyklingowe materiały (które traktuję jak wyzwanie dla kreatywności, chcę zobaczyć w nich coś innego, niż „śmieć” albo przedmiot codziennego użytku), prace z myślą, przesłaniem. Często zaczynam tworzenie od słowa lub aforyzmu, odnoszącego się do mojego doświadczenia lub osobowości czy też zainteresowań osoby, którą zamierzam obdarować albo językowego żartu. Moimi pierwszymi „scrapowymi” pracami były kartki i wciąż najczęściej sięgam po tę formę, ale chętnie bawię się też innymi, jak atc, notesy, inchies i pochodne, zakładki, pudełka, od czas do czasu próbując, na razie nieśmiało, oswoić tradycyjne LO i „styl dowolny” w artjournalu.

Mrouh jest kopalnią pomysłów, jak wykorzystać scrapowo, czy raczej szerzej – craftowo, rzeczy nietypowe, nie kojarzące się na pierwszy rzut oka z papierowym hobby. Jej specjalnością są małe formy, ale w z większymi radzi sobie doskonale :)

Poniżej możecie zobaczyć parę wybranych prac, a po więcej, duuuużo więcej, zajrzycie do niej :)


Czasem tworzy też bardziej tradycynie :)


Już nie mogę się doczekać co też Mrouh wymyśli z naszych papierów :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacje, Mrouh. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Tytułem powitania

 1. Monia pisze:

  Witaj Mrouh :) Ja też się nie mogę doczekać Twoich prac :)

 2. Hogata pisze:

  Gratulacje Mrouh! Uwielbiam oryginalność Twoich prac :)

 3. Tores pisze:

  Brawo! Gratulacje Mrouh, dużo dobrej zabawy i fajnych inspiracji się szykuje, widzę :)

 4. mrouh pisze:

  Dziękuję:-) mam nadzieję, że nowa funkcja będzie jak doping dla kreatywności i że Was zaskoczę jeszcze nie:-)

 5. JaMajka pisze:

  Gratuluję :) I brawo!!!

 6. Asia pisze:

  Gratuluję i czekam niecierpliwie na posty, które czyta się świetnie :)