Powitań ciąg dalszy

Kolejna, i na tę chwilę, ostatnia nowa projektantka, to Ewa, która prowadzi bloga Mimowolne zauroczenia:

Tak pisze nam o sobie:

Witajcie, mam na imię Ewa i to Wam jako pierwszym przedstawiam się z imienia, bo dotychczas w internetowym świecie funkcjonowałam pod blogowym pseudo Mimowolnie Zauroczona, chyba dlatego, że ciągle mnie coś zachwyca. Lubię znajdować wokół siebie maleńkie cudeńka i cieszyć się nimi jak dziecko. Czasami przyjemności znajdują mnie – ot choćby dzisiaj – dołączam do DT Galerii Rae!!!
Scrapbooking jest dziedziną wciąż przeze mnie odkrywaną, (wydaje mi się, że nie ma możliwości poznania go do końca) choć pracami plastycznymi zajmuję się od dawna.
Pierwsze moje kartki powstały w 1997 roku, były zupełnie inne niż te, które teraz robię ( nie było ich tak dużo, jakby mogło się wydawać). Fajne jest to, że mogę obserwować jak się zmieniam na podstawie swoich prac. Wychodzą w nich moje fascynacje, pragnienia, marzenia.
Początkowo robiłam wyłącznie kartki ale z czasem doszły prezenty w formie notesów, kalendarzy, pudełeczek czy ramek. Poczułam, że te przedmioty mają dużo większą wartość dla obdarowanego (najczęściej kogoś z rodziny lub przyjaciół) niż prezenty kupione w sklepie. Są bardziej osobiste, zrobione z sercem. Niewiele prac pozostawiam sobie, bo robię je właśnie ze specjalnym przeznaczeniem dla konkretnej osoby, dlatego postanowiłam je dokumentować za pomocą fotografii. Dzisiaj każdy zrobiony przeze mnie przedmiot, opowiada jakąś historię, jest częścią większej kompozycji, którą staram się zatrzymać w jak najlepszym kadrze.
Zaproszenie do DT Galerii Rae jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, ale też wyzwaniem, mam nadzieję że mu sprostam :)

Ewa tworzy prace w stylu C&S, dopracowane w każdym szczególe, jej zdjęcia są zawsze przepięknie zaaranżowane, z dekoracjami idealnie dopasowanymi do tematu i kolorystyki prac, prawdziwa uczta dla oczu :)
Poniżej możecie zobaczyć parę wybranych prac:


Mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy i tutaj prace Ewy, nie mogę się doczekać :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewa, informacje, inspiracje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Powitań ciąg dalszy

 1. lilavati pisze:

  piękne pracki! i ta aranżacja zdjęc… fajnie, że będzie można Cię tutaj podziwiac:)

 2. mrouh pisze:

  Ooo, ja sama jestem zbyt nieogarnięta, żeby mi się udało trzymać stylu c&s, ale mnie niezmiernie pociąga, cieszę się z więc z przyszłych inspiracji Ewy dla Galerii:-)

 3. Art Is pisze:

  Tak szczerze to spodziewałam się Ciebie tutaj widząc ogłoszenie naboru, poprostu jakieś przeczucie… Tworzysz cudnie, zdjęcia i aranż są boskie! Fajnie że tu będziesz :)

 4. Asia pisze:

  Gratuluję serdecznie :) Zgadzam się, piękne prace i zdjęcia :)

 5. romantyczka pisze:

  fajnie, ze wybrano Ciebie spośród wielu chętnych, piękne robisz fotki..

 6. Bligu pisze:

  Piękne prace! Delikatne i dobrze skomponowane, i ta aranżacja zdjęcia… Powzdychać… Szczególne uznanie za pierwsze zdjęcie „I miss you”, takie nietypowe kolory jak na „wyznaniową” kartkę. Super!