Szybka ozdoba na ślub

Witam Was w moim debiutanckim poście na blogu Galerii Rae. Chciałabym Was zaskoczyć czymś szałowym, pięknym i oryginalnym ale jestem teraz w rozjazdach urlopowych więc wszystkie prace robione są w ekspresowym tempie więc i dosyć proste. Na przyszłość obiecuję się poprawić a dzisiaj chciałam podrzucić Wam garść okołoślubnych inspiracji. Niedawno zostałam poproszona o zrobienie dekoracji do pokoju dla nowożeńców :) Wydumanie, co to za dekorację powinnam zrobić trochę mi zajęło. W końcu mnie olśniło – girlanda :)


Miałam akurat zapasik papierów I kropka „Kropka w kropkę w czerwieni” i W tiulu i koronkach „Tiulowa mgiełka”. Jeden arkusz papieru wystarczył mi na dwa trójkąty girlandy, więc wbrew pozorom nie trzeba mieć całego stosu identycznych papierów, żeby stworzyć własną wersję takiej ozdoby.


Ponieważ czas mnie gonił, poszczególne składowe girlandy musiały być proste. Obszyłam więc każdy trójkąt czerwoną nicią, postemplowałam trochę malutkimi girlandami a na dole dodałam kompozycję z papierowych kwiatów. Urozmaiciłam je różnymi listkami wyciętymi wykrojnikami. Tutaj idealnie przypasowały mi dwa zielone papiery: jaśniejsza strona „Piegowatej oliwki” z serii I kropka oraz rewers papieru „W ptasich trelach” z kolekcji Przyszła wiosna.


A na koniec, z resztek papieru w czerwone kropeczki, zrobiłam bardzo proste opakowanie na kilka zapachowych świeczek i pudełka zapałek.

W swojej pracy użyłam:

Ten wpis został opublikowany w kategorii I kropka, inspiracje, Moriony, Przyszła wiosna, W tiulu i koronkach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Szybka ozdoba na ślub

  1. Monia pisze:

    Świetna girlanda! Wcale nie widać, że zrobiona na szybko, wprost przeciwnie wygląda na wspaniale dopieszczoną :)

  2. asia3city pisze:

    Podziwiam te litery, że o reszcie nie wspomnę…

  3. IWA pisze:

    Rewelacyjna! Prezentuje się pięknie i elegancko!