Na żółto i na… zielono

Mamy dziś dla Was niesamowity LO (na torbie – czyli na dodatek idealnie pasowałby na nasze aktualne wyzwanie) autorstwa naszego styczniowego gościa, czyli Katharinki :)

Witam Was serdecznie w mój kolejny poniedziałek!!!
Dzisiaj mam dla Was LO z moim Homerem w roli głównej, oprawionego w zielenie i żółcie z odrobiną beżu. Wykorzystałm do tego trzy kolekcje: „I kropka”, „W kratkę – rudy, zieleń, róż” i „W kratkę – fiolet, brąz, żółć”.
Bazę scrapa stanowi papierowa torba, na którą nakleiłam „Inkluzję w zieleni”. Całość jest pochlapana białą farbą akrylową.

Kolejne warstwy i dodatki to: ponownie „Inkluzja w zieleni” oraz „Dywergencja w zieleni”, „Inkluzja w żółci”, „Dywergencja w żółci” i „Limonka w groszki”. Do tego odrobina tektury i białego brystolu oraz sznurek, papierowe i szydełkowe kwiatki, guziki, ćwieki i kryształki.”

Do wykonania tego LO Katharinka następujących poduktów z naszego sklepu:


A dziś też nasze polowanie uznajemy za zakończone :) Podwojone zamówienie o szczęśliwym numerze 431 poleci do pani Agnieszki :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gość miesiąca, I kropka, inspiracje, LO, W kratkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.