Eksplozja kolorów

Dzisiaj gościmy Katharinkę po raz ostatni jako gościa stycznia, bo i styczeń dobiega końca :)
Mamy nadzieję, że jej niesamowicie kolorowe i energetyczne prace, również Wam dodały trochę energii twórczej i zachęciły do zabawy kolorami i papierem. Bardzo Ci dziękujemy Kasiu za tę dawkę mega inspiracji!
No i oczywiście, dziś jeszcze kolejne LO!

Witam Was serdecznie w ten mroźny poniedziałek!!!
Dzisiaj chcę Wam pokazać już ostatniego scrapa… mam nadzieję, że Was nie zamęczyłam :P
Tym razem oprawiłam zdjęcie mojej kuzynki, wykorzystałam do tego oczywiście kolekcje: „I kropka”, „W kratkę – fiolet, brąz, żółć” i „W kratkę – rudy, zieleń, róż”.

Bazę stanowi „Kwantyfikacja w kolorze rudym” dodatkowo częściowo pomalowana białą akrylówką.


Zdjęcie jest czarno-białe, więc pozwoliłam sobie na jego intensywną oprawę. I tak: paseczki pod zdjęciem powstały z „Continuum w kolorze fioletowym” „Kongruencji w fiolecie”, „Dywergencji w żółci”, „Inkluzji w żółci”, „Dywergencji w zieleni”, „Kongurencji w różu”, „Continuum w różu”, „Inkluzji w zileni”, „Limonki w groszki”, „Kropki w kropkę czerwieni”, „Czerni w kropce” i „Piegowatej oliwki”… czyli z wszystkiego, co tylko się dało :) ).

Jeśli chodzi o wszelkie dodatki, to powstały one z tych samych składników. Dodałam do nich jedynie koło z tektury falistej, żeby nieco złagodzić całość.

Do wykonania tego LO Katharinka następujących poduktów z naszego sklepu:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gość miesiąca, I kropka, inspiracje, LO, W kratkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Eksplozja kolorów

  1. Monia pisze:

    Bardzo miło było oglądać Twoje prace, zawsze niesamowicie kolorowe i pełne warstw:)