Różowa strona…

Jest poniedziałek, a zatem czas na kolejne LO naszego lutowego gościa – Asicy, z którą dziś spotykamy się po raz ostatni w tej roli. Bardzo nam było przyjemnie oglądać tutaj Twoje prace Asico :)

THE OTHER SIDE OF ME, czyli moje zdjęcie w oprawie nieco romantycznej. Piszę nieco, ponieważ nie mogłam się oprzeć by trochę nie nachlapać i nie podrzeć:).


Bazą mojej pracy jest papier z kolekcji Dla maluszka „Do przytulania”. Wykorzystałam także paski pochodzące z papierów z dwóch kolekcji:”I kropka” (czerń w kropce) oraz „W tiulu i w koronkach” (Cała w koronkach). Ozdobne chorągiewki wycięłam z fioletowego papieru z zestawu z kolekcji „W kratkę – Fiolet, Brąz, Żółć”.


Wykorzystałam także w mojej pracy gnieciona bibułkę,która ostatnio często znajduje miejsce w moich pracach,a pochodzi z pudełek po butach (zostawione zgodnie z naczelną zasadą scraperek,że przydać się może absolutnie wszystko) oraz dekoracyjne taśmy. Swoje miejsce na scrapie mają także serwetki papierowe,które bardzo lubię używać i naklejki.

Scrap została także chlapnięty białą ecoliną:).


Serdecznie dziękuję Rae za zaproszenie mnie na gościnne występy. Było mi niezmiernie miło wykonać prace z papierów z Galerii Rae.

Asica

Do wykonania tego LO Asica użyła następujących poduktów z naszego sklepu:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla maluszka, Gość miesiąca, I kropka, inspiracje, LO, W kratkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.