Marzyciel w błękitach

Na zakończenie Owczej wizyty u nas, mamy LO jej autorstwa, w niebieskościach. I bardzo rozmarzone :) A kto był na Skrapowisku mógł zobaczyć na żywo wszystkie prace jakie zrobiła dla nas Olga – na zdjeciach są świetne, ale zapewniam, że na żywo dużo lepsze :) Dziękujemy za tę dawkę inspiracji, bardzo miło było nam Cię tu gościć Olgo :)

Marzycielskie zdjęcie Erysia oprawiłam w niebieskości z Galerii RAE. Scrap wyszedł bardzo rozmarzony, trochę go zmediowalam białą i niebieską ecoliną podkreśliłam miejscami na czarno. Super charakteru dodają filcowe literki w kolorze mocnej niebieskości. Papiery stanowią wspaniałe tło i otwierają dużo możliwości przed kreatywną głową.


Gdy Rae mnie zapytała, czy chciałabym gościnnie wystąpić od razu się zgodziłam, a potem złapałam za głowę. LO z takich kolorowych papierów? Ale okazało się, że moje obawy były niesłuszne – gdy tylko papiery przyszły okazało się ze świetnie się Loyotuje na nich. Papiery są wyraziste, ale jednocześnie stanowią fajne tło dla wielu zdjęć. Będą pasować zarówno kolorowe jak i czarno białe fotografie. Przy kolorowych zdjeciach pięknie podbijają barwę wydobywając ze zdjecia detale. Przy czarnobiałych stanowią idealne tło każdej kompozycji. Wdzięcznie się tną i a prace praktycznie robią się same. Serdecznie polecam do prac Lo’sowych wszelkich. Pracuje sie z nimi bardzo przyjemnie.

Do wykonania tego LO Olga użyła następujących poduktów z naszego sklepu:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla dzieci, Dla maluszka, Gość miesiąca, inspiracje, LO, Przyszła wiosna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Marzyciel w błękitach

  1. Bea pisze:

    Masz rację – świetnie i ze świetnym efektem!