Pierwszy rok

Wczoraj minął rok od czasu, gdy ruszył nasz sklep.
W trakcie tego roku wydaliśmy 7 kolekcji papierów i dodatków, ponad 70 wzorów stempli, a niedawno dołaczyły również guziki :)
Obiecujemy, że będziemy starać się poszerzać naszą ofertę, i to zarówno w nowe wzory produktów, jak i całkiem nowe ich kategorie – i to całkiem niedługo ;)

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym klientom oraz czytelnikom bloga. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełniają Wasze oczekiwania, a prace naszego DT stanowią niewyczerpane źródło inspiracji.

Zgodnie z zapowiedziamy, spośród wszystkich zamówień złożonych w przeciągu tego roku, za pośrednictwem serwisu random.org wybrane zostało jedno:
Klientką która złożyła to zamówienie jest pani Ewa z Wrocławia i do niej właśnie poleci bon rabatowy ważny na wszystkie zakupy przec cały następny rok – aż do 25 kwietnia 2013 roku :)

Mamy też dla Was konkurs!
Chcielibyśmy, żebyście potraktowali naszą nazwę Galeria RAE (a konkretniej człon ‘RAE‘) jako skrót i przysłali nam mailowo propozycje jego rozwinięcia :)
Na Wasze maile czekać będziemy do 6 maja do godziny 20:00 - a autora rozwinięcia, które najbardziej nam się spodoba nagrodzimy pakietem papierów – po jednym zestawie każdej z naszych dotychczasowych kolekcji papierów :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacje, konkursy, zabawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Pierwszy rok

 1. Madzik pisze:

  o wow, jaka nagroda!!! idę myśleć ;o))

 2. Novinka pisze:

  Gratulacje urodzinowe :)
  I pytanko mam- czy rozwinięcie RAE można zgłosić w kilku wersjach? A jeśli tak, to czy wówczas w jednym mailu?
  Pozdrawiam ciepło.

 3. Rae pisze:

  Można w kilku wersjach i można te wersje w jednym mailu ;)

 4. AgArajdlaoczu pisze:

  Nagroda fantastyczna, pomysł niezły. Już nie raz się zastanawiałam co oznacza :) _

 5. Ewa S. pisze:

  Wysłałam swoją propozycję, ale łamania głowy przy tym było, że hej. Mimo to zadnie konkursowe bardzo mi się podobało. Pozdrowienia – Ewa S.

 6. Pingback: Konkurs na rozwinięcie nazwy – przedłużenie | Blog firmowy sklepu Galeria RAE