Żonkile

Ostatni dzień kwietnia i jednocześnie ostatni kwietniowy poniedziałek, to czas pożegnania naszego gościa – Immacoli. Ale zanim się z nią pożegnamy, mamy dla Was jeszcze jeden świetny layout :)
Dziękujemy bardzo za piękne inspiracje Paulino, niesamowicie miło było nam Cię tu gościć :)

Witajcie w ostatni poniedziałek kwietnia,
prawdopodobnie wszyscy żyjemy już weekendem majowym. A ja na zakończenie kwietniowej przygody z projektowaniem dla Galerii Rae, przygotowałam wiosenny scrap.


Jako bazy użyłam delikatnego papieru z kolekcji W tiulu i w koronkach – Cała w koronkach. Wysmarowałam ją gessem, odbiłam ecoliną folder do embossingu, postemplowałam i pochlapałam. Papier jak zwykle mnie nie zawiódł i nie powyginał się na wszystkie strony. Pod zdjęciem widać skrawki papierów Przyszła wiosna – W żonkili bukietach i I kropka – Piegowata oliwka.

Dziękuję Rae za zaproszenie, stworzenie tych kilku scrapów było prawdziwą przyjemnością. Dziękuję też wszystkim, którzy odwiedzali bloga i oglądali moje prace. Życzę miłego odpoczynku.

Do wykonania tego LO Immacola użyła następujących poduktów z naszego sklepu:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Gość miesiąca, gościnnie, I kropka, inspiracje, LO, W tiulu i koronkach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żonkile

  1. Ela17 pisze:

    Praca bardzo ładna.Mam te papiery i zrobiłam taką pracę.
    http://ela17-mojepasje.blogspot.com/2012/04/kartka_29.html