Gość maja

Pierwszy poniedziałek maja, to czas na przestawienie naszego gościa – a w maju, przez cały miesiąc inspirować nas będzie swoimi LO Tores :)
Magda robi niesamowite ilości prac, bardzo kronikarskich, można powiedzieć, że będących wręcz czystą definicją scrapbookingu :) Bo o to w tym właśnie chodzi, żeby uwiecznić ważne dla nas chwile. Albo może niekoniecznie ważne, ale takie które chcemy zapamiętać i już.

Popatrzcie co dla nas dzisiaj przygotowała – to chwila z tych ważnych ;)

Najpierw wstęp ode mnie, bo chyba wypada się przywitać :)

Jest mi niezwykle miło, że zostałam zaproszona na gościnne występy do Galerii Rae i że mogę zaprezentować tutaj kilka nowych prac. Czuję się taka doceniona! ;) Mam nadzieję, że Wy poczujecie się nimi chociaż odrobinę zainspirowani :)

Bardzo lubię zdjęcia ze ślubnej sesji mojego brata, są piękne, eleganckie i szalenie przyjemnie się z nimi pracuje.

Tym razem jako bazę wybrałam jasnoróżowy papier „Różem muśnięte”, a za pomocą stempli, koronek i dziurkacza brzegowego starałam się stworzyć warstwową, a jednocześnie lekką kompozycję. Nie mogło zabraknąć kwiatków i motyli, zielone listki powycinałam dziurkaczem z papieru „W czerwieni tulipanów” – przydały się obie jego strony, jasno- i ciemnozielona. Maszynowe szwy wykonane ciemniejszą nicią dodają trochę kontrastu, a białe kropeczki perlen pena – rozjaśniają całość.

Do wykonania tego LO Tores użyła następujących poduktów z naszego sklepu:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Gość miesiąca, gościnnie, inspiracje, LO, Przyszła wiosna, Romantyczna i zmysłowa, Z okazji Ślubu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.