Limonka górą

Nadal walczymy o odzyskanie danych, a nowy dysk zostanie dostarczony dopiero jutro (jak dobrze pójdzie), więc wybaczcie brak standardowych banerków i obrazków – wszystko będzie uzupełnione.

Wracając do tematu – czyli, oczywiście, poniedziałkowego LOsowania z gościem i bardzo orzeźwiajacej, limonkowej pracy Tores

Monochromatycznie i jasnozielono – to lubię, więc nic dziwnego, że wpadł mi w oko papier „W kwitnącym sadzie”, a razem z nim pomysł na limonkowego skrapa. Lubię też glimmer misty, maski i fajne stemple na tło, takie jak „Tiul” – oraz to, że papier pod wpływem mgiełek praktycznie wcale się nie wygina. Tym razem mgiełek użyłam nie tylko do ujednolicenia kolorów całości, ale też, używając masek oraz chlapiąc różnymi odcieniami zieleni, trochę urozmaiciłam tło.
W centrum lekko śmieciowej kompozycji znajduje się zdjęcie z zeszłego roku – chwila relaksu na działce, bo dzieci akurat poszły z dziadkami na spacer. To też lubię ;)


Ten wpis został opublikowany w kategorii Gość miesiąca, gościnnie, guziki, inspiracje, LO, Przyszła wiosna, W kratkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Limonka górą

  1. mrouh pisze:

    ooo, tego mi trzeba było, taka energia jak z dużej filiżany kawy… choć niepodobny:-) Warstwy pod zdjęciem sugerują, że trawka była wygodna:-)