Wyzwanie nr 14

Dziękujmy za tak liczny udział w wyzwaniu koronkowym, tym razem naprawdę bardzo ciężko było wybrać zwycięzców, ale po dłuuugich namysłach…
Pierwsze miejsce przyznajemy

Za dopracowaną, śliczną kartkę ślubną:

Nagrodę (bon na jednorazowy 25% rabat na zakup papierów) wyślemy na adres mailowy :)

Wyróżnienia, 2 tym razem, przyznajemy za kolorowe i radosne kartki:

za karteczkę z uroczym kwiatem i papierowymi dziukaczowymi koronkami:

oraz

za całą serię karteczek z kolorowymi koronkowymi serwetkami

Nagrodę za wyróżnienia (bon na jednorazowy 5% rabat na zakup papierów) również wyślemy mailem :)

A teraz czas na temat nowego wyzwania – trochę inaczej niż zawsze – bo tym razem motywem przewodnim jest jedna z moich ulubionych technik scrapowych :)

Zasady są proste:
- Wykonajcie jedną lub więcej prac na temat podany w wyzwaniu (w tym miesiącu: Maskowanie – praca (dowolna) z wykorzystaniem techniki maskowania (maski nie muszą być profesjonalne i dedykowane do scrapbookingu, można użyć masek wykonanych (lub nie) własnoręcznie oraz przedmiotów (nie)codziennego użytku).
- Posta z pracą podlinkujcie tutaj (prosimy o linkowanie konkretnego posta, nie całego bloga! Takie linki nie będą uznawane), a publikując na swojej stronie lub blogu zaznaczcie, że bierze udział w naszym wyzwaniu (i tu również prosimy o wyraźne zaznaczenie, że praca bierze udział w wyzwaniu i podanie linka do wyzwania).
- Do wykonania pracy nie trzeba używać materiałów z naszego sklepu, ale praca musi być nowa, wykonana po ogłoszeniu wyzwania.
- Wykonana praca może być zgłoszona również na inne wyzwania (sklepowe/blogowe/forumowe polskie i zagraniczne)
- Termin zgłaszania prac: do 15 lipca włącznie.
- Nagrodą będzie jednorazowy bon rabatowy -25% na zakup papierów i dodatków papierowych w naszym sklepie.

Dodatkowo prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej przy zamieszczaniu komentarzy, bardzo nam to utrudnia komentowanie Waszych prac, a nie chroni przed spamem.

Popatrzcie jak nasza ekipa zmierzyła się z tym tematem:

Kolorowy, kwiatowy layout autorstwa Brises, z maskowanym i tuszowanym tłem:

Karteczka wykonana przez Ewę – Mimowolnie Zauroczoną (jako maska został wykorzystany kawałek papieru docięty w pasujący do elementu kształt):

Wakacyjny LO autorstwa Moniki (Monia jako maski użyła wycinanek z dziurkacza (koronka) i wykrojnika (listki) )

Karteczka wykonana przez Moriony (maska – plaster miodu):

Rowerowe LO autorstwa Nordstjerny:
Jako maski użyłam siatki z włókna szklanego, w dwóch wariantach. Biały wzór kratki powstał za pomocą psikania mgiełką, a efekt fakturowych kostek uzyskałam malując po siatce gęstym gesso. A na koniec przykleiłam samą siatkę, której wcześniej używałam jako maski, lekko zabarwioną glimmer mistem

I na koniec folder-skoroszyt na płytki z bajeczkami, wykonany przeze mnie, maski użyłam jednej, z wzorem rombów, na całym tle okładki i na kilka sposobów – tuszowałam ją, psikałam mgiełkami, odbijałam pobrudzoną powierzchnią maski, a na sam koniec pomalowałam farbką pękającą:

Linki do postów z pracami na Wyzwanie nr 14 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Add your link”


Zapraszamy do udziału :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Brises, Dla maluszka, Ewa, I kropka, inspiracje, kartki, LO, Monika, Moriony, Nordstjerna, notesy, Przyszła wiosna, Rae, W kratkę, W tiulu i koronkach, wyzwania, Z okazji Ślubu, zabawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Wyzwanie nr 14

 1. Olka pisze:

  Gratuluję Marbelli i Magdalenie :D Kartka Marbelli jest wprost powalająca urodą, a Kartki Magdaleny niesamowicie radosne.
  Dziękuję za wyróżnienie :D

 2. Sabka pisze:

  Napisała do mnie Rae, że nie bardzo wie gdzie na mojej kartce znajduje się element maskowania. Może i rzeczywiście jest niewielki i nie rzuca się w oczy ale jest. Widać to na 1 i 2 zdjęciu http://pasjesabiny.blogspot.com/2012/07/kolorowe-urodziny.html#comment-form (na dole po prawej stronie – poziomo i na dole po lewej stronie – pionowo) wykonany za pomocą części szablonu kupionego w papierniczym i farb strukturalnych. Jeśli to za małe wykorzystanie maski, to proszę usuńcie moją pracę. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Rae pisze:

  Dziękujemy za odpowiedź – teraz już wszystko jasne :)