Z ramką w różu i zieleni

Dzisiaj bardzo szybka karteczka – bo prawie wyłącznie przy użyciu paru wykrojników – szast, prast, pokręcić korbką, przykleić, psiknąć Glimmer Mistem i już :)Różowy papier w kropeczki, czyli tylna strona Dla maluszka – Do przytulania nadaje się świetnie również do prac dla dorosłych. Tutaj w połączeniu z delikatnym bladoróżowym wzorem z (również tylnej strony) Słodkich słówek i jasnozieloną krateczką:


W środku kieszonka na karnet (ale można tam włożyć również bilety do teatru, zaproszenia na przestawienie, czy chociażby pieniężny prezent ;) ), podklejona również różowymi kropeczkami – dzięki temu świetnie widać fantazyjny kształ wycięcia.


W środku rameczki, wyciętej z białej tektury i pomalowanej pigmentem Perfect Pearls idealnie mieści się nasz stempelek:

Do wykonania tej kartki użyłam następujących produktów dostępnych w sklepie:


Przy okazji przygotowań i porządków przedzlotowych okazało się, że mamy jeszcze troszeczkę arkuszy „W tiulu koronka” z kolekcji „W tiulu i koronkach” – zatem na chwilę wracają na półki zarówno pojedyncze arkusze, jak i zestawy z tej kolekcji :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla maluszka, inspiracje, kartki, Rae, uzupełnienia, W kratkę, W tiulu i koronkach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.