2 z 2 – runda 6, czyli inkluzja na każdy dzień

Zgodnie z zapowiedzą wakacyjna edycja wyzwania 2 z 2 właśnie rusza ;) W związku z tym, że w lipcu i sierpniu wiele z Was wyjeżdża, a i wyzwanie lipcowe przesunęło się trochę w czasie ze względu na nasz urlop, tym razem termin będzie dłuższy – bo aż do końca wakacji. Zmieniają się również odrobinę zasady.

Tym razem mamy dla Was ‘Implikację w zieleni’ z kolekcji ‘W kratkę’ i ‘Na każdy dzień’ z kolekcji ‘Dla maluszka’:

Zasady:

- Nie narzucamy tematu, stylu, ani rodzaju pracy – narzucone są natomiast materiały: 2 papiery z 2 różnych kolekcji. W tej rundzie: Na każdy dzień z kolekcji Dla maluszka oraz Inkluzja w zieleni z kolekcji W kratkę.
- Oprócz podanych wyżej papierów można korzystać z gładkich kartonów zarówno w neutralnych kolorach (biały, czarny, ecru, biała i szara tektura, naturalny niebielony papier (szary, brązowy)) jak i kolorowych NIEscrapowych papierów i kartonów (scrapowe papiery za wyjątkiem obu będących bohaterami wyzwania są zakazane), reszta dodatków (kwiatki, wstążeczki, farby, tusze, itd.) dowolna.
- Posta z pracą podlinkujcie tutaj (prosimy o linkowanie konkretnego posta, nie całego bloga! Takie linki nie będą uznawane), a publikując na swojej stronie lub blogu zaznaczcie, że bierze udział w naszej zabawie (i tu również prosimy o wyraźne zaznaczenie, że praca bierze udział w zabawie i podanie linka do zabawy).
- Praca musi być nowa, wykonana po ogłoszeniu zabawy.
- Wykonana praca może być zgłoszona również na inne wyzwania (sklepowe/blogowe/forumowe polskie i zagraniczne)
- Termin zgłaszania prac: do 31 sierpnia włącznie.
- Główną nagrodą będzie kupon rabatowy o wartości 30 zł na zakup papierów w naszym sklepie, którą otrzyma uczestnik (spełniający wszystkie wymienione warunki) wybrany za pomocą serwisu random.org, natomiast pozostali uczestnicy zabawy otrzymają bony rabatowe upoważniające do 10% zniżki na jednorazowy zakup papierów.

Oba papiery będące bohaterami naszej zabawy do końca miesiąca będzie można kupić taniej o 15% :)

W tej edycji Shoka i ja zmierzyłyśmy się z tym krateczkami i rombami (bo obie postawiłyśmy na lewą stronę Maluszkowego papieru):

Kasia przygotowała karteczkę urodzinową:


‘Inkluzja w zieleni’ to jeden z moich ulubionych papierów, ale początkowo nie miałam pomysłu jak połączyć go z ‘Na każdy dzień’. Jednak w pewnym momencie wena napłynęła i scrapa zrobiłam niemal w rekordowym jak na mnie czasie. Niebiesko-zielone połączenie świetnie dopasowało się do zdjęć niebieskiego rowerka i zielonej trawy w tle.


LO wg mapki nr 216 z bloga Creative Scrappers.

Oba wzory są świetne jako tła, krateczki i romby pasują niemalże wszędzie i świetnie komponują się na nich wszelkie dodatki:

Czekamy niecierpliwie na Wasze prace! :)

Linki do postów z pracami biorącymi udział w naszej zabawie prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Add your link”.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 2 z 2, Dla dzieci, Dla maluszka, inspiracje, kartki, LO, Rae, ShoKa, W kratkę, wyzwania, zabawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „2 z 2 – runda 6, czyli inkluzja na każdy dzień

  1. Scrapirinha pisze:

    Jej, jakie śliczne prace…Zwłaszcza LO. Tez przymierzam się do tej mapki. Planuję ją wykorzystać w wyzwaniu owocowym…
    A tutaj też już mam pomysł. Właśnie biegnę kupić papiery;)

  2. Rae pisze:

    Srapirinho bardzo dziękujemy za udział :) Bon polecial juz do Ciebie mailem :)