Ślub w klimatach Nordstjernowych


Dzisiaj u mnie całkiem nietypowo: ślubna kolekcja użyta zgodnie z przeznaczeniem.
Zrobiłam z jej udziałem grubą kartkę ślubną.


Podstawę kartki stanowi papier „Koronki na okrągło”.
Wykonałam z niego bazę, nakładkę na pierwszą stronę, a ponieważ jest jednostronny, środek również wykleiłam tym papierem, obszywając brzegi maszynowo z użyciam grubych nici, stemplując kwiatowym motywem i malując białą farbą pękającą.

Pierwszą stronę kartki zdobią wycięte i podklejone przestrzennie motylki, wykonane tym stemplem. Do wykonania wzoru użyłam białego pudru do embossingu, po czym całość motywu przetarłam dwoma odcieniami brązowego tuszu. Przez całą szerokość kartki idą druciki z nanizanymi błyszczącymi koralikami, które przesuwają się przy poruszaniu kartką. Tło motyli tworzy również tiul, a gdzieniegdzie dokleiłam białe kwiatki.

Wewnątrz kartki – po lewej stronie zrobiłam kieszonkę na tagi z życzeniami, a po prawej imiona nowożeńców i data ślubu, wypisane maszyną do pisania na skrawku „Tiulowej mgiełki”.


Całośc zamknięta w pudełeczku z szybką, wykonanym z tejże „Tiulowej mgiełki”, z naklejonym na wieczku bilecikiem z tego zestawu.


Pozdrawiam :)
Ewa

Do wykonania kartki i pudełka Ewa użyła następujących produktów dostępnych w sklepie:Ten wpis został opublikowany w kategorii inspiracje, kartki, Nordstjerna, pudełka, W tiulu i koronkach, Z okazji Ślubu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Ślub w klimatach Nordstjernowych

  1. Ludkasz pisze:

    Piękna kartka:)

  2. Ewo, piękna kartka i śliczne pudełko.