Czas zmian

W tym tygodniu aura nas nie rozpieszcza i jakby nie może się zdecydować, czy zima już, czy jesień (a ja, mimo, że zawsze to zima była moją ulubioną porą roku mam nadzieję, że jesień tak szybko nas nie opuści).
Mamy dziś też dla Was garść informacji, weselszych i trochę smutniejszych. Do tych ostatnich należy ta, że opuszcza naszą ekipę z dniem dzisiejszym Ewa – Mimowolnie Zauroczona.
Ewo, bardzo dziękujemy za ten czas, który spędziłaś z nami, za wszystkie prace, którymi nas inspirowałaś i za te piękne, tak dla Ciebie charakterystyczne, aranżacje na zdjęciach. Życzymy powodzenia we wszelkich Twoich planach scrapowych i prywatnych.

Na pożegnanie przypomnijmy parę prac Ewy, delikatnych, zwiewnych, koronkowych i trochę tych bardziej kolorowych :)


Dla równowagi mamy też radosną wiadomość – do naszego DT dołączy Immacola!

Paulina gościła już u nas w kwietniu inspirując swoimi cudnymi layoutami – i niesamowicie się cieszę, że postanowiła do nas dołączyć na trochę dłużej :) Jeśli ktoś nie zna jeszcze jej bloga, to serdecznie zapraszam (i popatrzcie też jakie cudne zdjęcia robi!)

Nie są to też ostatnie zmiany, szykujemy parę rewolucji, ale powoli – wszystkiego się dowiecie ;)

Od piątku do niedzieli (2.10 – 4.10) w sklepie wyłączona będzie możliowść składania zamówień w związku z II Dolnośląskimi Jesiennymi Warsztatami Craftowymi – mam nadzieję, że przynajmniej z niektórymi z Was tam się spotkamy?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewa, Immacola, informacje, wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Czas zmian

  1. Mapowska pisze:

    Oj, wielka szkoda, że Mimowolnie Zauroczona odchodzi. Jej prace były zawsze takie eleganckie, niepowtarzalne, piękne…

    Witaj, Immacola :) Powodzenia!