Wyzwanie nr 19 – Drzewo

Jak co miesiąc czeka na Was wyzwanie – Wy z pewnością niecierpliwie czekacie też na wyniki poprzedniego, ale tym razem… wyniki będą jutro ;)

Dziś natomiast temat z którym możecie się zmierzyć (i bardzo do tego zachęcamy :) )

Listopad to taki miesiąc przejściowy – niby nie ma jeszcze zimy, ale jesień też już jakby sobie poszła, a w każdym razie ta piękna, złota i ciepła. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam temat, który mocno siedzi w ziemi ;)

Zasady bez zmian:
- Wykonajcie jedną lub więcej prac na temat podany w wyzwaniu (w tym miesiącu: Drzewo – praca wykonana dowolną techniką i stylem, ale koniecznie z wykorzystaniem motywu z tematu czyli drzewa – drzewiastej faktury, kształtu drzewa, może być również oczywiście choinka – ale UWAGA! – jeśli choinka to w całości – same świerkowe/sosnowe czy inne iglaste gałązki nie będą akceptowane ;) .
- Posta z pracą podlinkujcie tutaj (prosimy o linkowanie konkretnego posta, nie całego bloga! Takie linki nie będą uznawane), a publikując na swojej stronie lub blogu zaznaczcie, że bierze udział w naszym wyzwaniu (i tu również prosimy o wyraźne zaznaczenie, że praca bierze udział w wyzwaniu i podanie linka do wyzwania).
- Do wykonania pracy nie trzeba używać materiałów z naszego sklepu, ale praca musi być nowa, wykonana po ogłoszeniu wyzwania.
- Wykonana praca może być zgłoszona również na inne wyzwania (sklepowe/blogowe/forumowe polskie i zagraniczne)
- Termin zgłaszania prac: do 15 grudnia włącznie.
- Nagrodą będzie jednorazowy bon rabatowy -25% na zakup papierów i dodatków papierowych w naszym sklepie.

Dodatkowo prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej przy zamieszczaniu komentarzy, bardzo nam to utrudnia komentowanie Waszych prac, a nie chroni przed spamem.

A oto jak z tematem poradził sobie nasz zespół:

Brises stworzyła choinkową karteczkę:

Immacola zrobiła piękny, zimowy layout:

Monika zrobiła dwie świąteczne karteczki z choinkami

A ja wykorzystałam folder wytłaczający fakturę kory drzewa:

Linki do postów z pracami na Wyzwanie nr 19 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Add your link”


Ten wpis został opublikowany w kategorii Brises, I kropka, Immacola, inspiracje, kartki, LO, Monika, My się zimy nie boimy, Rae, W kratkę, wyzwania, Zimowo i świątecznie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.