W ogrodzie


W ramach odpoczynku od wszechobecnych śnieżynek, choinek i bombek – u mnie dzisiaj zielono, letnio i ogrodowo :) LO ze zdjęciem z ogrodów West Dean Gardens.


Do takiego zdjęcia nie mogłam znaleźć lepszego papieru, niż wiosennie zielona Ale Plama – Plask!.
Wykorzystałam obie jej strony – lewą, delikatniejszą, w drobne zygzaczki – jako bazę; poplamioną i intensywnie zieloną prawą stronę – jako obramowanie zdjęcia. Idealnie wpasowała się tutaj kolorystycznie również zieleń bombkowego papieru z tegorocznej zimowej kolekcji. Wycięłam z niego falisty borderek, który kojarzy mi się z nurtem potoku, wzdłuż którego szłyśmy.


W celu urozmaicenia tła dodałam białe fakturowe damaski z grubo nałożonego gesso i zielone nitki wystające spod warstw papieru.
I jak zwykle, trochę wycinanek – realistycznych motyli, stylizowanych stemplowanych kwiatów, wykrojnikowej koronki i elementów tekturowych.

Pozdrawiam
Ewa

Do wykonania tej pracy Ewa użyła następujących produktów dostępnych w sklepie:Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, inspiracje, LO, My się zimy nie boimy, Nordstjerna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.