Zima na niebiesko


Witajcie w roku z trzynastką :)

Pamiętacie niebieską bazę zapinaną na guzik z pętelką? O, tu, w tym wyzwaniu (jeszcze trwa, jeszcze zdążycie).
Dzisiaj mogę już pokazać bazę wypełnioną zdjęciami – ze śnieżnej świątecznej wycieczki w góry, jeszcze sprzed odwilży :) Będzie dużo zdjęć i jeszcze więcej papierów – bo do wykonania bazy i do ozdobienia albumiku użyłam prawie wszystkich niebieskich papierów, jakie znalazłam w Galerii RAE.


Najpierw okładka z klapką, która powstała z „Groszków w blękicie”, z wykorzystaniem jasnej i ciemnej strony. Zimowego charakteru dodaje jej zarówno gęste gesso, którym potraktowałam brzegi (przez maskę), ale i paski niebieskiej strony papieru „Taniec z bombkami”, na których nakleiłam tytuł albumu.

Cały albumik to mix niebieskich papierów – zimowych, wiosennych i maluszkowych: strony powstały z papieru bałwankowego i girlandowego z kolekcji „My się zimy nie boimy”, żonkilowego z kolekcji „Przyszła wiosna” i „Na każdy dzień” z kolekcji „Dla maluszka”.

Wnętrze albumu tworzą warstwy – do papierów bazowych dołączyły znane już ścinki „Groszków” z okładki, zygzaczki z lewej strony „Tańca z bombkami”, bałwankowe paseczki i maluszkowe niebieskie romby.

Monotonię błękitu przełamuje fioletowa koronka lewej strony „Kolorowych snów” i gdzieniegdzie czarne zygzaczki lewej strony „Ćwiczenie czyni mistrza” z najnowszej kolekcji „Ucz się, ucz”.
A to wszystko spięte zszywkami z warstwami kalki technicznej i białej bibułki, zaopatrzone w stemplowane napisy, stempelkowe strzałki i gwiazdki, chlapania i tekturowe śnieżynki. I albumi ledwo się dopina. Dobrze, że zrobiłam zapięcie na guziczki :)

Pozdrawiam
Ewa

Do wykonania tej pracy Ewa użyła następujących produktów dostępnych w sklepie:Ten wpis został opublikowany w kategorii albumy, Dla maluszka, guziki, I kropka, inspiracje, My się zimy nie boimy, Nordstjerna, Przyszła wiosna, Zimowo i świątecznie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Zima na niebiesko

  1. IWA pisze:

    Jest zachwycający!