Wyzwanie nr 21 – 3+2

Bardzo dziękujemy za wszystkie guzikowe prace :) Guziki strasznie lubię (co chyba widać :) ), więc cieszę się niesamowicie, że tak dużo pięknych guziolowych prac powstało :)
Wyniki wyzwania ogłosimy w weekend, więc bądźcie czujni ;)
A dziś, oczywiście, temat nowego wyzwania!

Zasady, jak zwykle:
- Wykonajcie jedną lub więcej prac na temat podany w wyzwaniu (w tym miesiącu: 3+2 – praca wykonana dowolną techniką i stylem, spełniająca następujące warunki: 3-kolory i jak najwięcej elementów podwójnych, czyli występujących w pracy razy 2.
- Posta z pracą podlinkujcie tutaj (prosimy o linkowanie konkretnego posta, nie całego bloga! Takie linki nie będą uznawane), a publikując na swojej stronie lub blogu zaznaczcie, że bierze udział w naszym wyzwaniu (i tu również prosimy o wyraźne zaznaczenie, że praca bierze udział w wyzwaniu i podanie linka do wyzwania).
- Do wykonania pracy nie trzeba używać materiałów z naszego sklepu, ale praca musi być nowa, wykonana po ogłoszeniu wyzwania.
- Wykonana praca może być zgłoszona również na inne wyzwania (sklepowe/blogowe/forumowe polskie i zagraniczne)
- Termin zgłaszania prac: do 15 lutego włącznie.
- Nagrodą będzie jednorazowy bon rabatowy -25% na zakup papierów i dodatków papierowych w naszym sklepie.

Dodatkowo prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej przy zamieszczaniu komentarzy, bardzo nam to utrudnia komentowanie Waszych prac, a nie chroni przed spamem.

A oto jak z tematem poradził sobie nasz zespół:

Brises ozdobiła pudełeczko – w nowym wcieleniu jest 3-kolorowe: niebieskie, zielone i kremowe. Na pudełku występują po dwie róże z każdego rodzaju, dwa zawijasy niebieskie, dwa zawijasy zielone, wstążka na dwie kokardki; a w środku też jest podwójnie, ale co to przekonacie się niedługo na blogu Ani ;)


Immacola zrobiła kremowo-niebiesko-zieloną karteczkę, podwójnie występują: dwie gałązki, dwa kwiatki, dwa prostokąty, po dwa kwiatki wycinankowe


Mira zrobiła tag do swojego tagowego journala, biało-niebiesko-czarny, z dwoma strzałkami, dwoma kawałkami papierowej taśmy, dwoma guziczkami, dwoma XO ;)


Monika również stworzyła karteczkę – biało-zielono-fioletową. Kartka składa się z dwóch części, a ozdobiona jest stemplem z dwoma kwiatami, który Monika nastemplowała podwójnie, pokolorowała i nakleiła na kosteczkach, dwoma perełkami, dwoma kwiatami wiśni, dwoma małymi kwiatuszkami i różyczkami przyklejonymi parami.


Nordstjerna stworzyła brązowo-niebiesko-białe LO – Występują: dwa szczurki i dwie filiżanki na zdjęciu. Dwa koty, w tym jeden zdublowany, dwa nawiasy, dwie resztki po biletach TH, dwa kawałki taśmy dekoracyjnej, dwie połówki serwetki, dwa prostokąty z „czekolady w kropeczki…”, dwa serduszka z tejże „czekolady…”, dwie chorągiewki z „tańczących bombek”, dwa kółka z kalki, dwa strzępy białej bibułki (jeden na drugim), dwa motyle, dwa zwitki białych nici, dwa zwitki brązowych nici, dwie duże gwiazdki, trzy razy po dwie małe gwiazdki, dwa razy po dwa brązowe guziki, cztery razy po dwie zszywki biurowe ;)


Moja praca to również LO – kremowo-czerwono-niebieski. Użyłam 2 papierów z czerwonym wzorem i dwóch z niebieskim, na pracy są 2 zdjecia, dwie rameczki z wykrojnika, dwa paski wycięte dziurkaczem i 6×2 resztki dziurkaczowe – czyli ten sam dziurkacz został użyty podwójnie ;) Cegły występują w dwóch rodzajach, i jest ich 7 x2 i 6 x2 ;) Do tego dwa rodzaje alfabetu, dwa wycięte proporczyki, folder do wytłaczania użyty podwójnie (raz zgodnie z przeznaczeniem, drugi – folder został potuszowany i potraktowany jak pieczątka). 2 x2 zszywki biurowe i po dwa ćwieki w 3 rodzajach :)

Linki do postów z pracami na Wyzwanie nr 21 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Add your link”


Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, Brises, Dla maluszka, I kropka, Immacola, inspiracje, kartki, LO, Monika, My się zimy nie boimy, Nordstjerna, Przyszła wiosna, pudełka, Rae, W tiulu i koronkach, wyzwania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Wyzwanie nr 21 – 3+2

 1. AgArajdlaoczu pisze:

  Świetny pomysł na wyzwanie!!!

 2. Rosse pisze:

  Wow, chyba bym się nie podjęła. Naprawdę piękne prace, jestem pod wrażeniem :) Pozdrawiam !

 3. Super wyzwanie. Właśnie tworzę moje prace – mam tylko jedno pytanie. Czy prace, które zgłaszam na wyzwanie, muszą być w moim posiadaniu czy starczy podesłanie foty? Wykonaną kartkę chciałam właśnie wysłać do kuzyna z okazji narodzin synka. Proszę o odpowiedź na maila.

  • Rae pisze:

   Praca musi być Twojego autorstwa, wykonana zgodnie z zasadami wyzwania. Można ją oczywiście komuś podarować – nie ma obowiązku robienia prac dla siebie tylko ;)

 4. Pingback: Kartka w słodkim różu i jego odcieniach. | Papierowe wariacje Asiola

 5. Pingback: Inspiruję dzisiaj walentynkowo na Digi-Scrap. | Papierowe wariacje Asiola

 6. Jadwiga pisze:

  Prace fantastyczne, jak i wyzwanie- jedno i drugie inspirujące do wykonania nie tylko jednej karteczki :)

 7. Pingback: Karteczka na wyzwanie Galerii Rae 3+2 czyli 3 kolory | Papierowe wariacje Asiola

 8. Pingback: Korzystając z bardzo delikatnej mapki w | Papierowe wariacje Asiola