Krasnoludek


Hej wszystkim!
Mam dla Was dzisiaj odrobinę optymizmu wyczarowanego za pomocą soczyście zielonych papierów Ale Plama! – Plask!
Zdjęcie na skrapie zostało cyknięte podczas letniego spaceru, kiedy to wspólnie z moim siostrzeńcem zwiedzaliśmy Wrocław śladami krasnoludków… Zastanawiam się kto z nas miał wtedy większą zajawkę – Oli, czy ja! Tutaj krasnale w bankomacie (moje ulubione) – we wnętrzu bankomatu siedzi krasnal i liczy na liczydle, drugi tuż obok niego kontroluje poprawność wpisywanego PINU :D Ciekawe czy ich bankomat też niedługo będzie odczytywał odciski palców. No i zastanawiam się kiedy wreszcie te małe smyki nauczą się obsługi komputerów – może kolejki będą mniejsze! Znacie te Krasnale? Widzieliście? Lubicie? Znacie ich historię? Jesteście ciekawi?
No i jak Wam się podobają te zielenie?


Z papiórkami fantastycznie komponują się wszelkie chlapania – w tym przypadku wykorzystałam kilka kropli zielonej ekoliny, trochę niebieskiego mista i gotowe!
Całości dopełniają moje ulubione Guziole o nasyconych kolorkach i kilka stempelków.

A jak tam Wasze wspomnienia słonecznych dni? Pamiętacie jeszcze coś zakopani pod stertą śniegu? Tęsknicie do lata? Bo ja baaaardzo!
Na przyspieszenie nadejścia tej cudnej pory roku polecam wywołać Wasze ulubione letnie zdjęcia i scrapować ile wlezie! Jeśli wykorzystacie do tego celu jakieś produkty z Galerii Rae nie zapomnijcie nas o tym poinformować!
Do miłego zobaczenia!

Do wykonania tej pracy Mira użyła następujących produktów dostępnych w sklepie:Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, guziki, inspiracje, LO, Mira. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Krasnoludek

  1. elwirka pisze:

    Z przyjemnością zerknęłam na krasnale :-) , a zielenie z Galerii urocze.
    Latem spotkałam jednego we wrocławskim ogrodzie botanicznym, ale historii tych krasnali nie poznałam.
    Pozdrawiam Elwira