Wiśnie na żółto i niebiesko


Heloł ewribady!
Dziś ponownie inspiracja letnia. Na szybciocha w ferworze zaliczeń i egzaminów, pomiędzy zawieją śnieżną a roztopami udało mi się machnąć skrapa z moim ulubionym zdjęciem pstrykniętym na działce u rodzicieli. Moje dwa chłopce zbierają razem wiśnie. W sensie Paweł zbiera, a Oliwier zazdrosny i znudzony innymi zabawami przeszkadza. Koniecznie chciał się wdrapać na drabinę! Uwielbiam klimat tego zdjęcia, pokazuje unikalność relacji męskich!


Scrap jest zupełnie prosty – tak jak lubię, wykorzystałam dwa papierki: niebieski z kolekcji My się zimy nie boimy i żółciutki Ale Plama! Na dodatek strzałkowe stempelki i kolorowe guziki (między innymi te z grupy „Przyszła wiosna”), kilka chlapnięć i gotowe! I wiecie co? Już chyba powoli wywołałałam ocieplenie! W domu już mi kwitnie hiacynt, aż w głowie się kręci! A jak tam u Was? Macie jakieś oskarpowane wakacyjne zdjęcia, którymi chcecie się z nami pochwalić? Zachęcamy!
Pozdrawiam cieplutko!

Do wykonania tej pracy Mira użyła następujących produktów dostępnych w sklepie:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, guziki, I kropka, inspiracje, LO, Mira, My się zimy nie boimy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.