W kolorze nieba

Cześć czołem!
Dzisiaj przygotowałam dla Was prawie monochromatycznego skrapa. Jak zwykle jest całkowicie prościutki i nie wiem czemu bardzo go lubię. Może dlatego, że w temacie Luby :) i bardzo miła wyprawa do Irlandii dokładnie dwa lata temu na święta Wielkanocne! Ale jaja! Tak sobie właśnie zdałam sprawę, że to w tym właśnie czasie zdjęcie zostało zrobione! Ale jaka to była różnica! Za oknem zero śniegu, zamiast wiosny prędzikiem przybyło lato… occcch! Ale się rozmarzyłam!


W tym roku chyba wybierzemy się na sanki :P A Wy? Spędzacie święta w domu? Z najbliższą rodziną, czy może wyjazdujecie? A może jesteście typami pustelników, którzy uwielbiają tak w samotności i na samym końcu świata? Marzą mi się kiedyś takie Święta! Sam na sam z Pawłem, na jakimś końcu świata, gdzie nawet wiatr nie dociera! Ech!


Powoli przekonuję się do stemplowania skrapów, tutaj zaszalałam! No i co Wy na to?
Pozdrawiam cieplutko i to już chyba ostatnia okazja z mojej strony, aby przed Świętami pożyczyć Wam wszystkiego dobrego! Mokrego dyngusa (albo ślizgania się na lodzie powstałym z zamarzniętych kałuż), smaczniusiego jajka od kurki grzebiącej, rodzinnej atmosfery, uśmiechu nie tylko do zdjęć i odrobiny odpoczynku! Buziaki!
M

Do wykonania tej pracy Mira użyła następujących produktów dostępnych w sklepie:


Ten wpis został opublikowany w kategorii guziki, I kropka, inspiracje, LO, Mira, My się zimy nie boimy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „W kolorze nieba

  1. iluszka pisze:

    Cudowny scrap, patrząc na niego można się rozmarzyć… U mnie święta rodzinnie, w domku, a w Lany Poniedziałek planujemy rodzinną bitwę na śnieżki, zamiast tradycyjnego oblewania :) A teraz, za oknem nie pada, ale sypie śnieg!

  2. mira pisze:

    Iluszka wielkie dzięki! Marzaj do woli :) No tak! dziś też nas obsypuje kolejna dostawa! ech żyć nie umierać!