Nowinki

Zgodnie z zapowiedziami dziś ciąg dalszy przedstawiania naszego powiększonego DT ;) Kolejne dwie osoby :)

Groszek pisze o sobie tak:

Mam na imię Linda, ale tworzę i bloguję pod nickiem Groszek :) Jestem mamą dwóch cudownych chłopców, Ignasia i Jeremiego, bardzo lubię spędzać z nimi czas, wychodzić na spacery. Uwielbiam książki, kawę, czekoladę i dobrą muzykę, a poza tym moją pasją jest oczywiście scrapbooking, z którym pierwszy raz spotkałam się kilka lat temu, od tego czasu staram się zgłębiać i poznawać tą technikę, upodobałam sobie zwłaszcza kartki, które są małą, ale uroczą formą artystycznego „wyżycia” się :) Najbardziej lubię prace warstwowe, często potargane i poszarpane, z rozbudowaną kompozycją, bogatą w detale. Prowadzę bloga groszeknawrzosowisku.blogspot.com, na którego serdecznie zapraszam :)

oraz:

Ukończyłam wrocławską ASP i mam to szczęście że od tego czasu wciąż pracuję i tworzę w materiale który kiedyś, dawno temu mnie zaczarował ;) – szkle.
Poza chwilami kiedy tnę, zgrzewam i szlifuję szkło jestem mamą, żoną, współczesną „kurą domową” która stara się okiełznać i uporządkować szaleństwa dnia codziennego ;) .
Moja przygoda z papierem tak naprawdę trwa już bardzo długo ale w takiej formie jak to ma miejsce teraz od zeszłego roku. I tak naprawdę to nie jest hobby, coś co robię „po godzinach”. To jest mój wentyl bezpieczeństwa: pozwala mi na oderwanie się od codziennej czasem żmudnej i nużącej pracy i na uspokojenie myśli jakie krążą mi w głowie po kilku, kilkunastu godzinach spędzonych w pracowni :)

Cieszę się bardzo, że dziewczyny do nas dołączyły :)

Ale to jeszcze nie koniec ;)

Na początku maja pisałam, że w maju pojawi się jeszcze trochę nowości – i już za chwilę, na naszych wirtualnych półeczkach zagości nowa kolekcja papierów, tym razem jednostronna :)
A wzory… cóż, zobaczcie:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Groszek, kolekcje, MonikaTL, nowości, Rozkwitaj!. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Nowinki

 1. Asio pisze:

  Witam nowe projektantki :-)
  A kolekcja bardzo mi się podoba!! Szczególnie pierwsze papiery :-)

 2. Barbarella pisze:

  Śliczne wzory!

 3. Ewa S. pisze:

  Gratuluję wspaniałych projektantek oraz cudownej kolekcji – biorę ją całą.

 4. Mira pisze:

  łaaaaaaaa no to czadowe wzory!

 5. Megliken pisze:

  Wow, nowe wzory są fantastyczne! Bardzo delikatne. Brakowało takich na polskim rynku!

 6. elwirka pisze:

  Uwielbiam zielenie, a z szarości kojarzę tylko jedną w Twojej kolekcji.
  Dzięki za nowe papiery.

  Pozdrawiam Elwira