2 z 2 – Kwadratura z bałwankami, czyli wracamy ;)

Cykl 2 z 2 miał od chwilę przerwy, ale w związku z Waszymi pytaniami wraca ponownie :) I jak poprzednio będziemy Was inspirować naszymi zmaganiami z dwoma wybranymi papierami w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

Dla przypomnienia – zasady, których się trzymamy, są takie:
Oprócz podanych wyżej papierów możemy korzystać z gładkich kartonów zarówno w neutralnych kolorach (biały, czarny, ecru, biała i szara tektura, naturalny niebielony papier (szary, brązowy)) jak i kolorowych NIEscrapowych papierów i kartonów (scrapowe papiery za wyjątkiem obu będących bohaterami wyzwania są zakazane), reszta dodatków (kwiatki, wstążeczki, farby, tusze, naklejki, tekturki itd.) dowolna :)

W tej edycji Ania i ja zmierzyłyśmy się z zestawem papierów wybranym przez Anię – Z bałwankami się bawimy z kolekcji My się zimy nie boimy oraz Kwadratura koła z kolekcji Ucz się, ucz.

Oba papiery będące bohaterami naszej zabawy od jutra do końca miesiąca będzie można kupić taniej o 15% :)
Ania wykorzystała lewą stronę „Bałwanków”, czyli błękitne paseczki, jako podstawę swojej kartki. A elementy wycięte z „Kwadratury koła” świetnie uzupełniają całość.

Natomiast ja tym razem zrobiłam LO i wykorzystałam wszystkie 4 wzory papieru – tak, łącznie z prawą stroną „Bałwanków” – spadajacy śnieg zamienił się w dmuchawce ;)


Biel, zieleń i błekit nieodparcie kojarzą mi się z latem i wakacjami, a Wam? :)

Obie wykorzystałyśmy następujące materiały ze sklepu:


Jeśli macie ochotę pobawić się tym zestawieniem papierów serdecznie zapraszamy :) A jeśli dacie nam o tym znać (poprzez inlinkz poniżej) z przyjemnością obejrzymy Wasze zmagania :)


Ten wpis został opublikowany w kategorii 2 z 2, Brises, inspiracje, kartki, LO, My się zimy nie boimy, promocje, Rae, Ucz się ucz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.