Wyzwanie nr 26 – Uśmiechnij się

Jak każdego szesnastego dnia miesiąca zapraszamy dziś na kolejne wyzwanie :)

Dziękujemy za wszystkie prace zgłoszone na wyzwanie majowe – tym razem temat okazał się prawdziwym wyzwaniem ;) (Wyniki będą tradycyjnie w przyszły weekend :) )

Dziś temat bardzo przyjemny, a interpretacja zostawia szerokie pole do popisu :)

Zasady, jak zwykle:
- Wykonajcie jedną lub więcej prac na temat podany w wyzwaniu (w tym miesiącu: Uśmiechnij się – praca wykonana dowolną techniką i stylem, w której o tematem przewodnim jest uśmiech.
- Posta z pracą podlinkujcie tutaj (prosimy o linkowanie konkretnego posta, nie całego bloga! Takie linki nie będą uznawane), a publikując na swojej stronie lub blogu zaznaczcie, że bierze udział w naszym wyzwaniu (i tu również prosimy o wyraźne zaznaczenie, że praca bierze udział w wyzwaniu i podanie linka do wyzwania).
- Do wykonania pracy nie trzeba używać materiałów z naszego sklepu, ale praca musi być nowa, wykonana po ogłoszeniu wyzwania.
- Wykonana praca może być zgłoszona również na inne wyzwania (sklepowe/blogowe/forumowe polskie i zagraniczne)
- Termin zgłaszania prac: do 15 lipca włącznie.
- Nagrodą będzie jednorazowy bon rabatowy -25% na zakup papierów w naszym sklepie.

Dodatkowo prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej przy zamieszczaniu komentarzy, bardzo nam to utrudnia komentowanie Waszych prac, a nie chroni przed spamem.

A oto jak z tematem poradził sobie nasz zespół – to piewsze wyzwanie naszego rozszerzonego składu, więc jest na co popatrzeć :)

Kolorowy i radosny LO Groszka:


Kolejny LO w stawce – czyli przezabawna praca Immacoli ze zdjęciem, na widok którego nie sposób się nie uśmiechnąć :)


Justt i LO z dziecięcym, słodkim uśmiechem :)


Zwariowany i roześmiany LO Ki


Marbella stworzyła karteczkę, na widok której na chyba każdej twarzy pojawi się banan ;) Przecież takiej roześmianej małpce uśmiech trzeba odwzajemnić :)


MonikaTL narysowała na swoim czekoladowniku roześmianego klauna:


Pracowita Teo stworzyła aż dwie prace, w zupełnie różnych stylach :)
Klimatyczny LO z uśmiechniętą, ukochaną babcią:


I karteczkę dla taty, zachęcającą do uśmiechów :)

Moja praca to LO, z moim roześmianym, jeszcze wtedy bezzębnym synkiem ;) Taki uśmiech chyba u każdej mamy powoduje rozczulenie i uśmiechy w odpowiedzi :)

Linki do postów z pracami na Wyzwanie nr 26 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Add your link”


Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, Groszek, guziki, I kropka, Immacola, inspiracje, Justt, kartki, Ki, LO, Marbella, MonikaTL, My się zimy nie boimy, Przyszła wiosna, Rae, Rozkwitaj!, stemple, tekturki, Teo, Ucz się ucz, W kratkę, W tiulu i koronkach, wyzwania, zabawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.