Notes na pożegnanie
Witajcie :)

Nie wiem jak to się dzieje, że tropikalne upały stymulują powstawanie notesów i podobnych mniej osobistych prac. Pewie dlatego, że nie trzeba nad nimi zbyt długo myśleć i wena twórcza nie musi wykonywać pracy ponad siły ;-)
Tegoroczny kataklizm termiczny zaowocował takim oto notesowym wytworkiem.


Bazę stanowi taniutki (i paskudny) notes z marketu, oklejony – jakżeby inaczej – wg znanego chyba wszystkim polskim scraperkom kursu Arte Banale.

Wykorzystałam mój ulubiony papier „Kolorowe kredki”, a właściwie moją ulubioną koronkową lewą stronę tegoż papieru. Na przedniej okładce dodałam do niej prostokąt z „Jak kwiat rozkwitnie” i serwetkę wyciętą z resztki papieru „Na jedwabiu pisane”. Romantycznego charakteru dodaje wykrojnikowe pnącze i wycięty starociowy motylek. Z kolei tył okładki zdobi tylko pnącze, motylek i serwetka z różanych bukiecików „Jak kwiat rozkwitnie”. Grzbiet wykańcza pasek czarnej koronki z „Kolorowych kredek”.


Ten notesik jest zarazem moją pożegnalną pracą w ramach DT.
Za wspólnie spędzone półtora roku, piękne materiały, mnóstwo inspiracji i okazji do przekraczania własnych ograniczeń dziękuję Gosi, a także dziewczynom z DT i oczywiście Wam, drodzy czytelnicy bloga. Nie żegnam się natomiast z materiałami projektowanymi przez Galerię RAE, bo polubiłam je bardzo i nadal będą obecne w moich pracach, choć teraz pewnie częściej będę eksperymentować z łączeniem ich z innymi papierami.

Pozdrawiam serdecznie
Ewa

Do wykonania tej pracy Ewa użyła następujących produktów dostępnych w sklepie:


Ewo, dziękuję za ten czas i Twoje wspaniałe prace :) Będzie nam z pewnością ich brakować :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nordstjerna, notesy, Romantyczna i zmysłowa, Ucz się ucz, W tiulu i koronkach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.