Craftshow

Już za niecałe 3 tygodnie odbędzie się w Krakowie kolejny Craftshow. My, rzecz jasna, tej imprezy przegapić nie możemy ;)

Mamy też dla Was z tej okacji konkurs, którego temat brzmi: Pobawmy się w chowanego!

Zasady są bardzo proste:
- Należy wykonać jedną lub więcej prac (forma pracy jest dowolna, LO, kartka, album, folder, itd) na podany temat (Pobawmy się w chowanego!), czyli ze schowkiem w roli głównej. (W przypadku kartek, albumów, folderów – schowek musi być na okładce (wewnątrz nie będzie się liczył)).
– Zgłaszane prace będą zwracane autorom (odbiór prac po ogłoszeniu wyników)
– Prace należy dostarczyć na nasze stoisko do godziny 14.
– ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – około godziny 15
– Nagrodami (miejsca 1-3) będą niespodzianki ;)
- w pracy nie trzeba korzystać z naszych produktów (chociaż bardzo się ucieszymy jeśli będą tam nasze papiery, stemple czy guziczki – ale nie będzie to wpływać na ocenę).

Jutro zostanie również uruchomiona w sklepie opcja odbioru osobistego na Craftshow – a zamówienia złożone i opłacone do 26 września z odbiorem na imprezie będą premiowane 10% rabatem. Na wszystko, za wyjątkiem bonów upominkowych.
Podczas składania zamówienia należy wpisać w polu bony rabatowe kod: Craftshow2013 i zaznaczyć sposób dostawy: Odbiór osobisty na Craftshow 28.09.2013

Ten wpis został opublikowany w kategorii informacje, konkursy, promocje, wydarzenia, zabawy, zloty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Craftshow

  1. mrouh pisze:

    Hej, mam pytanie- czy praca konkursowa musi zawierać schowek, w który można coś fizycznie włożyć- banknot, tag itp, czy może mieć ukryty tekst albo obrazek, który należy odkryć?