Karteczka tornister – tutorial

Rok szkolny rozpoczęty :)
Dzień Edukacji Narodowej niebawem… więc to dobra okazja by samodzielnie przygotować karteczkę dla swojej nauczycielki. Karteczka tym bardziej wymowna, że w kształcie TORNISTRA. Mam nadzieję, że moja propozycja przypadnie wam go gustu. Z niecierpliwością czekam na wasze prace. Będzie mi miło jeśli korzystając z niego pozostawicie po sobie ślad w komentarzu ;) A teraz do dzieła!

Potrzebne nam będą:
- klej, nożyczki, samoprzylepne kosteczki
- szablon /poniżej/
- kolorowe papiery do scrapbookingu
- cyfry (lub alfabet)
- inne dowolne elemnty do dekoracji
- grafika z dziećmi

Nasz szablon :)

Wycinamy elementy tornistra: korpus, „brzuszek”, uchwyty. Na bazę tornistra wybrałam brązowy papier z kolekcji „W kratkę FBŻ – kfantyfikacja w brązie” (Jeżeli papier jest jednostronny, główną część korpusu musimy wyciąć podwójnie!)

Korpus wycięty. Zginamy go tak by powstała „klapa” (W miejscu przerywanej linii zaznaczonej na szablonie.) Bierzemy długopis lub ołówek i zwijamy w rulon górną część tornistra.

Doklejamy uchwyty. U mnie zostały one dodatkowo podklejone z drugiej stony, ponieważ użyłam jednostronnego papieru do scrapbookingu. Przyklejamy je w miejscach widocznych na obrazkach poniżej. Na klapie tornistra i z tyłu.

Pora na wklejenie wewnętrznej stony tornistra. Ja zdecydowałam się na słoneczny odcień papieru z kolekcji „Ale plama!” by nieco rozjaśnić całość :)

Doklejamy brzuszek :)

Gotowe ………

I chyba najprzyjemniejsza część – ozdabianie. Przyznam, że miałam przy tym sporo frajdy … więc i wy bawcie się dobrze !!! A tak wygląda moja skończona karteczka :)

pozdrawiam Ki :)

W swojej pracy wykorzystałam następujące materiały dostępne w sklepie:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, kartki, Ki, krok po kroku, kursy, Ucz się ucz, W kratkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Karteczka tornister – tutorial

  1. Ela17 pisze:

    Piekna praca ja skorzystam z kursiku,dziękuję