Wyzwanie nr 29 – Z liściem

Dziękujemy za wszystkie prace w połowie pełne :) Świetne pomysły!

W Krakowie pogoda jesienna, mimo tego, że nominalnie nadal przecież trwa lato ;) Temat zatem mamy bardzo uniwersalny letnio-jesienny, czyli:

Zasady, jak zwykle:
- Wykonajcie jedną lub więcej prac na temat podany w wyzwaniu (w tym miesiącu: Z liściem – praca wykonana dowolną techniką i stylem, interpretująca podany temat – czyli obowiązkowo musi wystąpić przynajmniej jeden dobrze widoczny (malutkie listki gdzieś przy kwiatkach nie będą się liczyć) LIŚĆ )
- Posta z pracą podlinkujcie tutaj (prosimy o linkowanie konkretnego posta, nie całego bloga! Takie linki nie będą uznawane), a publikując na swojej stronie lub blogu zaznaczcie, że bierze udział w naszym wyzwaniu (i tu również prosimy o wyraźne zaznaczenie, że praca bierze udział w wyzwaniu i podanie linka do wyzwania).
- Do wykonania pracy nie trzeba używać materiałów z naszego sklepu, ale praca musi być nowa, wykonana po ogłoszeniu wyzwania.
- Wykonana praca może być zgłoszona również na inne wyzwania (sklepowe/blogowe/forumowe polskie i zagraniczne)
- Termin zgłaszania prac: do 15 października włącznie.
- Nagrodą będzie jednorazowy bon rabatowy -25% na zakup papierów w naszym sklepie.

Dodatkowo prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej przy zamieszczaniu komentarzy, bardzo nam to utrudnia komentowanie Waszych prac, a nie chroni przed spamem.

A oto jak z tematem poradził sobie nasz zespół:

Teo, stworzyła jesinną, liściastą karteczkę:

Marbella róweniż wykonała karteczkę z bardzo uroklikwą liściastą kompozycją w roli głównej:

Justt zrobiła liściasto-grzybowy wpis :)


Karteczka Groszka też ma sporo listków ;)

A MonikaTL zaszalała mediowo i stworzyła liściaste tło i świetny LO :)

U mnie chyba bardziej liściasto być nie mogło – album na bazie naszego listkowego papieru, z listkami i o wycieczce w bardzo liściastą dolinkę ;)

Linki do postów z pracami na Wyzwanie nr 29 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Add your link”


Ten wpis został opublikowany w kategorii albumy, Groszek, I kropka, inspiracje, Justt, kartki, Marbella, MonikaTL, Rae, Rozkwitaj!, Teo, wyzwania, zabawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.