2 z 2 – Kwiaty wszędzie chlapu chlap

Pierwsza niedziela każdego miesiąca to czas na naszą zabawę w łączenie dwóch zupełnie różnych papierów z dwóch kolekcji, czyli 2 z 2 :) Tym razem propozycja Justt :)

Dla przypomnienia – zasady, których się trzymamy, są takie:
Oprócz podanych poniżej papierów możemy korzystać z gładkich kartonów zarówno w neutralnych kolorach (biały, czarny, ecru, biała i szara tektura, naturalny niebielony papier (szary, brązowy)) jak i kolorowych NIEscrapowych papierów i kartonów (scrapowe papiery za wyjątkiem obu będących bohaterami wyzwania są zakazane), reszta dodatków (kwiatki, wstążeczki, farby, tusze, naklejki, tekturki itd.) dowolna :)

W tej edycji Justt i ja zmierzyłyśmy się z następującym zestawem papierów – Kwiaty wszędzie z kolekcji Rozkwitaj! oraz Chlapu chlap z kolekcji Ale plama!.

Oba papiery będące bohaterami naszej zabawy od jutra do końca miesiąca będzie można kupić taniej o 15% :)
Justt wykorzystała wszystkie 3 dostępne wzory (jednostronne Kwiaty wszędzie i dwustronne Chlapu chlap ;) ) na bardzo uniwersalnej karteczce

U mnie również karteczka – skupiłam się na kontraście między delikatną łososiową stroną Chlapu chlap i geometrycznymi kwiatkami z Kwiaty wszędzie.


Wg mapki Mojo Monday nr 313.

Obie wykorzystałyśmy następujące materiały ze sklepu:


Jeśli macie ochotę pobawić się tym zestawieniem papierów serdecznie zapraszamy :) A jeśli dacie nam o tym znać w komentarzu to z przyjemnością obejrzymy Wasze zmagania :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2 z 2, Ale plama!, inspiracje, Justt, kartki, Rae, Rozkwitaj!, wyzwania, zabawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.