mama + tata = ja

Moja córeczka ma już miesiąc :) Z tej okazji postanowiłam wykonać dla niej album. Mam nadzieje, że kiedyś z przyjemnością po niego sięgnie i razem z nami będzie go oglądać. Bazę stanowi ZAMEK … miałam na niego – uwierzcie mi – masę opcji. Ostatecznie jednak zdecydowałam się na szarości, czerwienie róże i zielenie. Jest więc romantycznie, ale nie „za słodko”. Nie zabrakło w nim też oczywiście moich ulubionych kwiatów, tekturek i chlapań. Pojawiły się i buttony, które ostatnimi czasy skradły mi serce ;) Przygotujcie się zatem na dużą dawkę zdjęć!

Pozdrawiam … Ki z córeczką Kają :D

W swojej pracy wykorzystałam następujące materiały dostępne w sklepie:


Ten wpis został opublikowany w kategorii albumy, Ale plama!, inspiracje, Ki, Romantyczna i zmysłowa, Rozkwitaj!, Ucz się ucz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „mama + tata = ja

  1. IWA pisze:

    Genialny! Dużo zamków oglądałam, sama kilka zrobiłam, ale Twój jest wyjątkowy! A widzę, że i córcia wyjątkowa, skoro mama ma czas takie dzieła tworzyć… :-)

  2. Scilla pisze:

    Fantastyczny album! Już małej zazdroszczę. ;-) Taka pamiątka to skarb najwyższej rangi, który docenia się dopiero po latach. Życzę Wam zdrowia i słonecznych dni

  3. Srebrnolistka pisze:

    Fantastyczny album :)