Wakacyjny mini album

Witam Was serdecznie. Dziś będzie dłuuugi post z masą zdjęć. ;)

Rzadko kiedy robię albumy. Nie dlatego, że nie lubię. Po prostu brakuje mi czasu. Ale tym razem postanowiłam ten czas znaleźć. Impulsem do tego był pomysł na robienie project live. Ja co prawda projektu nie robię, lecz samo wkładanie elementów w „okienka” jest super. Takie rozwiązanie zastosowałam w moim mini albumie.

Do oprawy wesołych zdjęć z wakacji nad Bałtykiem wybrałam idealne, wesołe papiery z zastawu „Ale plama!”.

Okładkę zrobiłam z papieru „I kropka – Turkusowa kropkoidalność” i z „Ucz się, ucz – Czytanie jest fajne”. Dodałam trochę taśmy washi, etykiety z gotowych elementów papierowych (Soczyste wakacje) i literki z alfabetu (Ucz się, ucz-wersja szkolna), odbiłam stempelki w kształcie strzałek. Przykleiłam guziki, które pojawiają się na wszystkich stronach albumu. W środku znalazła się też strona z papieru „Przyszła wiosna – W pąkach krokusów” i „Ucz się, ucz – Ćwiczenie czyni mistrza”.

Kieszonki, w które wkładałam kolejne karty ze zdjęciami to miejsca na etykiety z koszulek na płyty CD. Rozcięłam je, zrobiłam dziurki dziurkaczem biurowym, zaokrągliłam rogi dziurkaczem-zaokrąglaczem. Podobnie można wykorzystać koszulki na zdjęcia.

Karty wycięte z poszczególnych papierków również zaokrągliłam. Obrysowałam cienkopisem. Tu również dodawałam elementy z paska gotowych etykiet.

Album jest małych rozmiarów, ale za to bardzo kolorowy. Co cieszy moje dzieci. Polecam Wam ta formę robienia albumu. Karty schowane w koszulki nie niszczą się i mogą służyć przez lata.:)

Wytrwałym gratuluję dobrnięcia do końca. ;)
Pozdrawiam Was serdecznie
Wiola_c

materiały użyte w pracy:


Ten wpis został opublikowany w kategorii albumy, Ale plama!, guziki, I kropka, Przyszła wiosna, stemple, Ucz się ucz, Wiola_c. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wakacyjny mini album

  1. Fantastyczna i niezwykle kolorowa praca Violi. Bardzo mi się podoba, przywołuje wspaniały czas radości i beztroski :) ))

  2. katrindz pisze:

    Bardzo ładny album, taki słoneczny :)