2 z 2 – Tu koronki, tam wiktoriańska moda

Jako, że dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, mamy dla Was kolejną odsłonę naszej zabawy w 2 z 2. Tym razem zestaw zaproponowany przez Aszczkę – tak się składa, że akurat dzisiaj udało mi się Asię spotkać osobiście na DLWC.

Bardzo dziękujemy Oli i Reni za zabawę z nami w poprzedniej edycji, świetne karteczki zrobiłyście :) I proszę o kontakt na sklepowego maila, będzie czekała mała niespodzianka :)
Dla przypomnienia – zasady, których się trzymamy, są takie:
Oprócz podanych poniżej papierów możemy korzystać z gładkich kartonów zarówno w neutralnych kolorach (biały, czarny, ecru, biała i szara tektura, naturalny niebielony papier (szary, brązowy)) jak i kolorowych NIEscrapowych papierów i kartonów (scrapowe papiery za wyjątkiem obu będących bohaterami wyzwania są zakazane), reszta dodatków (kwiatki, wstążeczki, farby, tusze, naklejki, tekturki itd.) dowolna :)

A nasze wyzwaniowe papiery to – Tu koronki, tam koronki z kolekcji W tiulu i koronkach oraz Wiktoriańska moda z kolekcji Wiek pary.

Oba papiery będące bohaterami naszej zabawy od jutra do końca miesiąca będzie można kupić taniej o 15% :)

Tym razem mimo wykorzystania tych samych papierów prace są zupełnie do siebie nie podobne :)

Aszczka zrobiła kontrastową karteczkę z dodatkiem czerwieni
A u mnie papiery wystąpiły w LO z wakacyjnym zdjęciem mojego synka:

Obie wykorzystałyśmy następujące materiały ze sklepu:


Jeśli macie ochotę pobawić się tym zestawieniem papierów serdecznie zapraszamy :) A jeśli dacie nam o tym znać w komentarzu to z przyjemnością obejrzymy Wasze zmagania :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2 z 2, Aszczka, inspiracje, kartki, LO, Rae, W tiulu i koronkach, Wiek pary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „2 z 2 – Tu koronki, tam wiktoriańska moda

  1. Renia pisze:

    Miło mi, e-maila już wysłałam. Pozdrawiam cieplutko :)