Scrap po mojemu – krok po kroku

Witajcie! :)

Dziś chciałam Wam pokazać jak zazwyczaj tworzę scrapy na białym tle. :) Pierwszą moją zasadą jest połączenie kolorów ze zdjęcia z kolorami na scrapach. Na dzisiejszym widać 3 kolory – odcienie szarości, żółtego i różu/fioletu. Oczywiście jeśli mam czarno-białe zdjęcia, to kolorów zazwyczaj jest dużo. :D

Ok, a więc zacznijmy. Najpierw mój podstawowy zestaw, niezbędne narzędzia, dodatki, kilka naklejek, robiona własnoręcznie mikstura do czarnych chlapań ;) (akrylówka z wodą):

najpierw zaczynam oczywiście od chlapania. Tu połączyłam fiolet i czerń. A chlapię końcówką atomizera:

Moim nieodłącznym elementem jest kilka kwadratów/prostokątów pod zdjęciem przyklejonych na kosteczki 3d, wycięłam kilka:

żeby dodać trochę polotu wycięłam kwadratowe ramki:

rozłożyłam je nierównomiernie i oczywiście podkleiłam kosteczkami:

a teraz już czysta wyobraźnia :) osobiście bardzo lubię chorągiewki, a że z latem też je można skojarzyć, więc wycięłam kilka, będą one (razem z ramkami) stanowiły główną ozdobę scrapa:

Tutaj już widać je w użyciu:

następnie na samym dole scrapa kolejna aplikacja, tym razem z dziurkaczem gwiazdkowym:

i stemplowanie, naklejanie.. :)

nieodłączny element to oczywiście tytuł! Wcisnęłam go pod ramkę:

a tak scrap prezentuje się w całości:

Jak widzicie – nic trudnego :) jeśli jeszcze nie miałyście okazji spróbować pracy z białą bazą czy w ogóle formą LO, serdecznie zapraszam :)

przy pracy wykorzystałam:


Ten wpis został opublikowany w kategorii I kropka, inspiracje, Justt, krok po kroku, LO, Rozkwitaj!, stemple, W kratkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Scrap po mojemu – krok po kroku

  1. Mary pisze:

    rewelacja :)