Banerek na drzwi pokoju

Witajcie!
Zostałam jakiś czas temu poproszona przez mojego synka, by zrobić mu w końcu banerek z imieniem na drzwi. Trochę to trwało, ale się doczekał. :)

Chorągiewki wycięłam ręcznie z kolorowych papierów z Galerii Rae, dodałam wkoło koronkę, wyciętą dziurkaczem. Każdą literkę imienia nakleiłam na osobną część banerka.

I tak pierwszą „J”przykleiłam na chorągiewce z papieru „W tiulu i koronkach – Koronki na okrągło”. Dodałam pomarańczowe tło wycięte z papieru „Ale plama! – Chlapu chlap” oraz kilka balonów.

Druga literka „A”, została umieszczona na proporczyku z papierów „Przyszła wiosna – W czerwieni tulipanów”, „Ucz się, ucz – Czytanie jest fajne”, „Ale plama! – Ups! Wylało się” oraz „Przyszła wiosna – W ptasich trelach”. Dodałam tu trochę sznurka i guzik.

Trzyleci proporczyk zdobi literka „K” i wiatraczek zrobiony z papieru „My się zimy nie boimy – Z bałwankami się bawimy”, ozdobiony guzikiem. Tu zastosowałam papiery: „Romantyczna i zmysłowa – Bogactwo koronek”, ” Przyszła wiosna – W ptasich trelach”, „Przyszła wiosna – W kwitnącym sadzie” oraz „I kropka – Czekolada w kropeczki waniliowe”.

Na kolejnej części girlandy umieściłam chmurki, w których „buja sobie” literka „U” ;) Chmurki wycięłam z „W tiulu i koronkach – Koronki na okrągło” dodałam tło z papieru”Przyszła wiosna – W czerwieni tulipanów”.

Ostatni proporczyk wycięłam z „Przyszła wiosna – W kwitnącym sadzie” a tło pod literkę „B” z „Ale plama! – Ups! Wylało się”. Do tego dodałam małą chorągiewkę z guzikiem i trochę sznurka.

Wszystkie elementy podklejałam na kosteczki dystansowe. Dzięki temu banerek jest przestrzenny i „puchaty”. Literki wydrukowałam na zwykłym papierze technicznym do dość dużej gramaturze a następnie pokolorowałam.

Wszystkie części złączyłam sznurkiem, a wcześniej pododawałam troszkę taśmy washi i musnęłam brzegi tuszem.
Banerek zawisł już na drzwiach. A teraz pora na drugi, bo Julia też nie może być pokrzywdzona. ;)
Pozdrawiam Was serdecznie. :)

do zrobienia banerka posłużyły mi:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, Dla dzieci, guziki, I kropka, My się zimy nie boimy, Przyszła wiosna, Romantyczna i zmysłowa, Ucz się ucz, W tiulu i koronkach, Wiola_c. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Banerek na drzwi pokoju

  1. Twoja pomyslowosc nie zna granic, genialne:))

  2. Arizoona pisze:

    Śliczny! Świetny pomysł na ozdobienie pokoju malca. Na pewno kiedyś się skuszę na podobny :)
    Pozdrawiam!