Kartka świąteczna

Witam wszystkich :)
Zapewne u Was w domach już atmosfera świąteczna, zapach pierników unosi się w powietrzu. Kartki świąteczne niedługo dotrą do adresatów. A ja dziś chce Wam pokazać jedną z ostatnich kartek, jaką zrobiłam, by wysłać w niej życzenia świąteczne.

Postanowiłam zrobić ją z nieświątecznych kolekcji. Wybrałam więc „Rozkwitaj” i „Romantyczna i zmysłowa”. Trochę je postarzyłam i delikatnie wytuszowałam. Dodałam tekturowa ramkę ozdobną, która imituję bombkę, zawieszoną na gałązkach świerku.
Zieloną stronę papieru „Przyszła wiosna-w ptasich trelach” wykorzystałam do wycięcia listków i gałązek. Przyciemniłam je ciut zielonym tuszem a końcówki musnęłam czerwonym. Wkomponowałam poinsecję, głóg i migocząca szyszkę. W tle migocze też papier, który potraktowałam pastą i obsypałam brokatem. Na koniec przykleiłam parę gwiazdek, by wypełnić kompozycję.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. :)

Materiały ze sklepu:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Przyszła wiosna, Romantyczna i zmysłowa, Rozkwitaj!, Wiola_c. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Kartka świąteczna

 1. Aneta pisze:

  elegancka!

 2. Jagoda pisze:

  nieświąteczne papiery, ale kartka jak najbardziej :-)
  skąd taka piękna poinsecja?
  Pozdrawiam

 3. wiola_c pisze:

  Dziękuję.
  Jagoda, poinsecję zrobiłam sama. :-)