Wyzwanie nr 24 – Kwieciście

To drugi post dzisiaj, ale przecież jest szesnasty! I czas na kolejne wyzwanie :)

Dziękujemy bardzo za wszystkie ptaszkowe prace zgłoszone na wyzwanie marcowe – bardzo się cieszymy, że temat Wam się spodobał (jak można sądzić po ilości zgłoszeń :) )
Najwyraźniej też wszystkie te ptaszki przywołały w końcu wiosnę.

Ale żeby przypadkiem sobie nie poszła za szybko, no i z racji tego, że mamy KWIECIEŃ temat wyzwania w tym miesiacu brzmi:

Zasady, jak zwykle:
- Wykonajcie jedną lub więcej prac na temat podany w wyzwaniu (w tym miesiącu: Kwieciście – praca wykonana dowolną techniką i stylem, w której obowiązkowo muszą wystąpić kwiaty w ilości CO NAJMNIEJ 6 sztuk i w CO NAJMNIEJ 2 rodzajach (kolor i wielkość nie liczy się jako odrębny rodzaj, papier w kwiatowe wzory jak najbardziej może wystąpić, ale nie liczy się jako spełnienie wytycznych (natomiast kwiaty wycięte z papieru i przyklejone jako osobny element jak najbardziej – to samo dotyczy również stempli)).
- Posta z pracą podlinkujcie tutaj (prosimy o linkowanie konkretnego posta, nie całego bloga! Takie linki nie będą uznawane), a publikując na swojej stronie lub blogu zaznaczcie, że bierze udział w naszym wyzwaniu (i tu również prosimy o wyraźne zaznaczenie, że praca bierze udział w wyzwaniu i podanie linka do wyzwania).
- Do wykonania pracy nie trzeba używać materiałów z naszego sklepu, ale praca musi być nowa, wykonana po ogłoszeniu wyzwania.
- Wykonana praca może być zgłoszona również na inne wyzwania (sklepowe/blogowe/forumowe polskie i zagraniczne)
- Termin zgłaszania prac: do 15 maja włącznie.
- Nagrodą będzie jednorazowy bon rabatowy -25% na zakup papierów i dodatków papierowych w naszym sklepie.

Dodatkowo prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej przy zamieszczaniu komentarzy, bardzo nam to utrudnia komentowanie Waszych prac, a nie chroni przed spamem.

A oto jak z tematem poradził sobie nasz zespół:

Bardzo kwiecisty, wręcz bajkowy w klimacie, layout Brises:


Immacola natomiast stworzyła delikatną karteczkę z różami i ażurowym kwiatowym wieńcem:


Mira również wykonała, karteczkę, bardzo kwiecistą :)


Monika zrobiła bardzo bogato zdobiony zestaw, w którego skład wchodzi zawieszka i kartka:


Nordstjerna stworzyła romantyczną karteczkę w różach ;)


A ja, trochę bardziej nietypowo, zrobiłam sobie bardzo kolorowy bukiet, który w przeciwieństwie do „żywych” kwiatów ma szansę na trochę dłuższe, nomen omen życie, w naszym nieprzyjaznym kwiatom mieszkaniu :)

Linki do postów z pracami na Wyzwanie nr 24 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Add your link”


Ten wpis został opublikowany w kategorii Ale plama!, Brises, Dla maluszka, guziki, I kropka, Immacola, inspiracje, kartki, LO, Mira, Monika, Nordstjerna, Rae, Romantyczna i zmysłowa, W tiulu i koronkach, wyzwania, zabawy, zawieszki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.